romantic look i poukładane pudełka

 Witam:) Czasem mam wrażenie, że ludzie żyją w swoich światkach jak w poukładanych pudełkach, to co przerasta wielkość pudełka nie mieści się w ich schematycznym postrzeganiu świata. 
Postrzeganie przez pryzmat schematu to jak patrzenie się na świat przez czarne okulary, nie widać rzeczywistego świata, widać tylko to co uroi nam nasza wyobraźnia, albo podszeptują nam inni. Do każdej roli przypisany jest jakiś schemat, przejmując rolę nieświadomie przejmujesz schemat. Człowiek niezdolny do konstruktywnego myślenia, bądź co bądź myślenia, nie tylko przyjmuje narzucony tryb, ale żyje w przekonaniu, że to co i jak robi jest dobre, bo tak twierdzą inni. 
Kiedy jednak jesteś głuchy na życzliwe podszepty, kręcą z politowaniem głowami, bo skoro nie postępujesz według schematu postępujesz źle. 
Schematy nie  są po to, aby je powielać tak jak syn prawnika nie musi być prawnikiem, a pijaka pijakiem. Nie patrzmy na życie z perspektywy utartych wzorców i wyświechtanych zachowań, popatrzmy dalej poza granice naszego pudełka, może świat po drugiej stronie wygląda zupełnie inaczej. 
To straszne, że sche­maty życia składają się w po­ważnej części z ele­mentów nie tyl­ko niecieka­wych, ale również do nicze­go nieprzydatnych.
***

Lubię każdy element dzisiejszego outfitu, ale szczególnie do gustu przypadł mi ten sweterek <3 świetny na chłodniejsze dni. Postanowiłam dodać ostatnio bardzo modny rzemyk  na głowę,myślę, że pojawi się ona w niejednej stylizacji :) Co myślicie?
 

Ubrania pochodzą z najnowszej kolekcji:) na pewno znajdziecie w sklepach:)

Sweterek Stradivarius
Sandały Stradivarius
Torebka Stradivarius
Spódniczka Bershka
Pierścionek H&M
Opaska na głowę H&M
Zegarek Michael Kors

0 comments:

Post a Comment